RU

Ініціатива Януковича не користується попитом, - міністр

05.09.2012, 15:30
Ініціатива Януковича не користується попитом, - міністр - Фото
Анатолій Близнюк
Соціальна ініціатива щодо здешевлення вартості іпотечних кредитів "Доступне житло" поки не користується попитом серед населення. Про це йшлося сьогодні на брифінгу міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Анатолія Близнюка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Близнюк зазначив, що в рамках реалізації програми на сьогоднішній день складена база пропозицій. "Пропозиція зараз таке - 300 житлових будинків, 13 тисяч квартир, серед них тисяча квартир в будинках, які вже введені в експлуатацію, готових - беріть і купуйте, і чотири тисячі - в будинках з високим ступенем готовності", - розповів він.

Близнюк зазначив, що за час реалізації програми в цілому по Україні цікавилися десятки тисяч людей, але тільки 12,5 тисяч громадян виявили бажання взяти іпотечні кредити, а оформили їх тільки 336 чоловік.

"Одні кажуть, що рівень заробітної плати низький в регіонах, не підходить. Інші кажуть, що на вторинному ринку дешевше, ніж купувати нове. Є такі питання, і ми їх у кожному окремому випадку розглядаємо. Але це система, яка повинна працювати на відновлення попиту. Пропозиція у нас зараз є, а попит - ви бачите який", - сказав міністр.

Нагадаємо, ініціатива "Доступне житло" належить президенту Віктору Януковичу.

Досьє на Анатолія Близнюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини