RU

Німці підтвердили діагноз МОЗ щодо Тимошенко, - Богатирьова

07.03.2012, 13:57
Німці підтвердили діагноз МОЗ щодо Тимошенко, - Богатирьова - Фото
146d15f979164851e0e79e452df2c241.jpg
Німецькі лікарі зі складу міжнародної медичної комісії, яка обстежила Юлію Тимошенко, фактично підтвердили висновки, попередньо зроблені українськими лікарями щодо стану здоров'я екс-прем'єра. Про це заявила віце-прем'єр-міністр - міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова.

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, сьогодні відбулася зустріч генерального прокурора Віктора Пшонки з делегацією німецьких лікарів. На зустрічі також була присутня віце-прем'єр-міністр Богатирьова, заступник генпрокурора, а також перший заступник міністра закордонних справ.

З німецької сторони участь брали посол Німеччини в Україні Ганс-Юрген Гаймзет, професор Карл Макс Айнгойпль, професор Норберт Хаас, а також співробітник Федеративного відомства канцлера Йоахим Бертель.

"Лікарі з Німеччини подякували українським колегам за можливість зустрічі, а також за підтримку й сприяння в організації міжнародної медичної комісії для обстеження ув'язненої Тимошенко. Німецькі фахівці підтвердили свої наміри сьогодні зустрітися з українськими лікарями, які входили до складу зазначеної медичної комісії, а також з лікарями Державної пенітенціарної служби України, які на даний момент здійснюють лікування ув'язненої", - йдеться в повідомленні ГПУ.

Професор Айнгойпль, за даними ГПУ, повідомив про те, що німецькі лікарі мають намір передати й обговорити з українськими колегами остаточні висновки про стан здоров'я Тимошенко, а також узгодити рекомендації щодо подальшої реабілітації та лікування пацієнтки.

У той же час, за словами Богатирьової, "діагноз німецьких лікарів фактично підтвердив висновки, які попередньо були зроблені українськими лікарями". Вона також зазначила, що всі рекомендації фахівців з терапевтичного лікування Тимошенко будуть враховані при подальшому лікуванні.

Також, за словами генпрокурора Пшонки, українська сторона сприятиме тому, щоб екс-прем'єр Тимошенко отримувала необхідне лікування, а в разі необхідності, і за межами колонії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини