RU

Німецький журналіст написав книгу "Аферистка. Справа Тимошенко"

14.11.2012, 16:46
Німецький журналіст написав книгу
69546f4ef48d41d0ade410ff472f9ff8.jpg
15 листопада в Києві відомий німецький журналіст Франк Шуман представить українське видання своєї книги "Аферистка. Справа Тимошенко".

У 2012 році Шуман вже видав дві книги, що потрапили в топ-10 найпопулярніших за версією німецького видання Spiegel. Уривки з книги "Аферистка. Справа Тимошенко" німецькою мовою презентували в Німеччині цієї осені.

У книзі про українську ув'язнену публіцист розповідає, зокрема, про відвідування Лук'янівського СІЗО, коли там перебувала Тимошенко. "Тут не фотографують! Я скажу вам, де можна знімати, а де не можна! Аусвайс!" - каже мені по-німецьки людина в уніформі. "Слухаюсь!" - кажу я по-німецьки, викликавши усмішку співробітника. Контакт встановлений", - оповідає автор.

Шуман розмовляв з багатьма людьми, які спілкувалися з Тимошенко - психологом, директором лікарні, охороною. Особисто поспілкуватися з в'язнем не вдалося. "Всі подробиці того, про що Тимошенко думає і що говорить, я щодня дізнаюся з німецьких газет. При цьому думка іншої сторони в ЗМІ Німеччини повністю відсутня", - відзначає журналіст.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко була арештована в серпні 2011 року під час розгляду в суді так званої газової справи. У жовтні 2011-го Печерський райсуд Києва засудив її до семи років позбавлення волі без подальшого права протягом трьох років обіймати державні посади. Через тиждень після винесення вироку проти Тимошенко порушили ще одну справу, пов'язану з діяльністю корпорації ЄЕСУ. У грудні 2011-го року в рамках цієї справи Тимошенко заарештували вдруге і вже безстроково. Перед новим 2012 роком екс-прем'єра перевезли з Лук'янівського СІЗО для відбування покарання щодо "газового" вироку у Качанівську виправну колонію в Харкові.

У даний момент ув'язнена проходить лікування в харківській Центральній клінічній лікарні Укразалізниці. Тимошенко неодноразово просила повернути її в колонію, мотивуючи це тим, що українські лікарі її не лікують, а в лікарні встановлені приховані відеокамери для спостереження за ув'язненою. 29 жовтня 2012 року, після парламентських виборів, Тимошенко оголосила голодування на знак протесту проти недемократичності виборів і сфальсифікованих результатів. 13 листопада її адвокат Сергій Власенко заявив, що вона голодує 15-й день і сильно виснажена.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини