RU

Німецький лікар мовчки оглянув лікарню й поїхав до Тимошенко

08.05.2012, 13:20
Німецький лікар мовчки оглянув лікарню й поїхав до Тимошенко - Фото
Харківська ЦКБ № 5, в якій пропонують лікувати Тимошенко. Фото: mediaport.ua
Медична комісія за участю представника берлінської клініки "Шаріте" оглянула лікарняний блок центральної клінічної лікарні № 5 Укрзалізниці, в якому передбачається лікувати екс-прем'єра Юлію Тимошенко, і відправилася в Качанівську виправну колонію.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, головлікар лікарні № 5 Михайло Афанасьєв заявив журналістам, що представник "Шаріте" не давав жодних оцінок обладнанню та умовам утримання хворих. За його інформацією, німецький лікар є спеціалістом з неврології, а також займався психіатрією і нейрохірургією. "Ми трохи поспілкувалися, і він, лікар, залишив приємне враження", - зазначив головний лікар.

На питання журналістів, чи не перешкодить початку лікування тривале голодування Тимошенко, Афанасьєв відповів, що було б правильним виходити з голодування в умовах стаціонару. "Голодування не є перешкодою для початку лікування, але на першому етапі медикаментозне лікування потрібно проводити обережно", - підкреслив він.

Керівник медкомісії, перший заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко заявила журналістам, що в даний час члени комісії їдуть в Качанівську колонію для зустрічі з Тимошенко. Після того, як екс-прем'єр зустрінеться зі своїми захисниками, представники медкомісії запропонують Тимошенко почати лікування в ЦКБ № 5.

Нагадаємо, після зустрічі 4 травня з лікарями німецької клініки "Шаріте" Тимошенко попередньо погодилася на лікування в лікарні залізничників (ЦКБ № 5) у Харкові з 8 травня, якщо прибуде німецький лікар із цієї клініки. Прес-служба Державної пенітенціарної служби України в той же день повідомила, що лікар з клініки "Шаріте" 8 травня прибуде в ЦКБ "для проведення спільного лікування Тимошенко німецькими та українськими лікарями".

В понеділок 7 травня захисник екс-прем'єра Олександр Плахотнюк повідомив, що питання про переведення Тимошенко на лікування в ЦКБ № 5 поки не вирішене. Він також вважає, що навіть якщо екс-прем'єра переведуть до лікарні, починати лікування одразу - "це смерті подібно", оскільки вона голодує "майже двадцять днів".

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини