RU

Німецький лікар: лікувати Тимошенко треба під домашнім арештом

26.06.2012, 12:48
Німецький лікар: лікувати Тимошенко треба  під домашнім арештом - Фото
Фото: lrp.lt
Німецький лікар Лутц Хармс, який серед інших лікарів клініки "Шаріте" (Берлін) курирує лікування екс-прем'єра Юлии Тимошенко в харківській лікарні, радить перевести її в Київ під домашній арешт.

Як повідомляє українська служба Deutsche Welle, в інтерв'ю німецькому виданню Morgenpost online Хармс зазначив, що стан здоров'я Тимошенко не дозволяє їй бути присутньою на засіданнях суду. Крім того, її болі через грижі міжхребцевого диска потрібно лікувати медикаментами, вважає він.

За словами Хармса, під час його візиту в харківську лікарню Тимошенкопротягом тривалого часу не могла сидіти в кріслі. Тому навіть саме транспортування підсудної може бути проблемою, зазначає лікар. Крім того, екс-прем'єр може відчувати стрес, що також буде шкідливо при його стані здоров'я. Тому невролог рекомендує перевезти лідера опозиції до Києва: "Було б ще краще перевести її під домашній арешт".

Нагадаємо, тільки що судді Вищого спеціалізованого суду України пішли в дорадчу кімнату для ухвалення рішення за клопотанням сторони державного обвинувачення про чергове перенесення касаційного розгляду і забезпечення особистої присутності екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на процесі. Сторона державного обвинувачення зажадала забезпечити присутність Тимошенко в касаційному розгляді.

У свою чергу, в Київському районному суді Харкова сторона звинувачення вчора добилася перенесення засідання по справі ЄЕСУ та проведення судово-медичної експертизи Тимошенко, щоб дізнатися, чи можна її вивозитийі до цього суду.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини