RU

Німецькі лікарі, які оглянули Тимошенко, вже покинули Україну

15.02.2012, 09:34
Німецькі лікарі, які оглянули Тимошенко, вже покинули Україну - Фото
Юлія Тимошенко
Німецькі лікарі завершили обстеження Юлії Тимошенко в Качанівській колонії в Харкові і, залишивши в запечатаному конверті висновок медичного огляду, поїхали з України. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Вчора, 14 лютого, у Качанівській виправній колонії N54 німецькі та канадські лікарі в присутності українських фахівців, які входять в міжнародну медичну групу, створену за сприяння Генеральної прокуратури України, протягом більше п'яти годин проводили діагностичне обстеження ув'язненої Юлії Тимошенко", - йдеться в повідомленні.

Лікарі з Німеччини, зазначили в ГПУ, завершили огляд, залишили свій письмовий висновок і поїхали з України. "Канадські лікарі сьогодні продовжать комісійне обстеження Юлії Тимошенко", - додали в прес-службі.

Після огляду Тимошенко буде ознайомлена зі змістом медичного висновку німецьких лікарів, який зараз знаходиться в запечатаному конверті, "що доводить незалежність роботи міжнародної медичної групи".

Нагадаємо, вчора вчора медична комісія за участю іноземних та українських лікарів у складі п'яти зарубіжних лікарів і шести вітчизняних медиків початку огляд Тимошенко в Качанівській колонії. Перед цим екс-прем'єр відмовилася від огляду, мотивуючи це тим, що не довіряє українським фахівцям. Пізніше лікарям, як повідомила влада, вдалося переконати Тимошенко й вона погодилася на огляд, результати якого поки невідомі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини