RU

Німецькі лікарі рекомендують оперувати Тимошенко

01.07.2013, 13:28
Німецькі лікарі рекомендують оперувати Тимошенко - Фото
Юлія Тимошенко
Лікарі Юлії Тимошенко з берлінської клініки "Шаріте" рекомендують пацієнтці провести операцію. Про це на брифінгу перед лікарнею в Харкові повідомила дочка екс-прем'єра Євгенія Тимошенко.

За її словами, рекомендації німецьких лікарів "були передані декілька днів тому". Дочка Тимошенко зазначила, що берлінські фахівці, враховуючи погіршення стану здоров'я пацієнтки і рецидив хвороби, "рекомендують операцію, таке хірургічне втручання, яке б попередило поява рецидивів", передає УНІАН.

Як сказала Євгенія, німецькі лікарі рекомендують провести хірургічне втручання як можна швидше, а якщо операція не буде проведена, то лікарі не виключають інвалідизації Тимошенко.

Дочка екс-прем'єра повідомила, що її мати вже не може пересуватися навіть за допомогою ходунків. Родичі і захист екс-прем'єра вимагають, щоб операція була проведена якомога швидше, виключно берлінськими фахівцями і в тому місці, де будуть створені для цього відповідні умови. "Вимагаємо, щоб влада дозволила проведення операції лікарями клініки "Шаріте", щоб операція була проведена там, де будуть умови", - сказала вона.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини