RU

Німецькі лікарі приїхали оглянути Тимошенко

10.06.2013, 11:19
Німецькі лікарі приїхали оглянути Тимошенко - Фото
Юлія Тимошенко
Українські фахівці, які займаються лікуванням екс-прем'єра Юлії Тимошенко в Харкові, виконують всі рекомендації лікарів берлінської клініки Шаріте. Про це на брифінгу перед лікарнею сказав журналістам заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Толстанов.

За його словами, сьогодні в ЦКБ Укрзалізниці прибули лікарі Тимошенко з берлінської клініки Шаріте - Карл Макс Айнхойпль і Аннет Райсхауер. Зараз у харківській лікарні працює спільна комісія німецьких та українських лікарів, передає УНІАН.

Толстанов зазначив, що сьогодні після обіду фахівці Шаріте планують покинути лікарню. Він висловив переконання, що німецькі фахівці підтвердять висновки українських медиків про поліпшення стану здоров'я Тимошенко. "Переконаний, що німецькі лікарі підтвердять висновки українських фахівців про позитивні зміни в руховій активності і загальному стані здоров'я пацієнтки", - сказав Толстанов.

Заступник міністра відмовився говорити про можливість виписки Тимошенко, пославшись на те, що робота міжнародної медичної комісії ще триває.

Нагадаємо, Тимошенко у 2011 році була засуджена до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією. З травня минулого року екс-прем'єр перебуває на лікуванні в харківській лікарні. Лікування проходить за рекомендаціями німецьких лікарів, оскільки медикам МОЗ України Тимошенко не довіряє. Лікарі клініки Шаріте час від часу відвідують Тимошенко.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини