RU

Німецькі лікарі оглядають Тимошенко в колонії, - ДПтС

04.05.2012, 14:46
Німецькі лікарі оглядають Тимошенко в колонії, - ДПтС - Фото
6a0eec6efa3b02d5f736e11d621efccc.jpg
Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко побоюється, що в Качанівській колонії готується щось "недобре" відносно екс-прем'єра. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Власенко зазначив, що сьогодні в Качанівську колонію до Тимошенко не пустили її доньку Євгенію. "Вони не дали їй можливості зустрітися з Юлією Володимирівною, хоча вчора, коли ми о дев'ятій вечора разом з Євгенією виходили від Юлії Володимирівни, вона попередила представників адміністрації Качанівської колонії про те, що сьогодні вранці прийде. Їй сказали, що пустять без питань. Сьогодні, на жаль, п'ятниця. Всі нехороші справи стосовно Юлії Тимошенко чомусь завжди у нас починаються в п'ятницю. Напевно, тому що потім йдуть субота й неділя, коли нікого не пускають і неможливо отримати жодних спростувань тієї брехні, яку вони, як правило, по п'ятницях видають", - сказав він.

Власенко підкреслив, що з сьогоднішнього ранку і до сих пір Євгенії Тимошенко не вдається потрапити на територію колонії, і вона перебуває під воротами. "Ви знаєте, що на територію заїхали якісь невідомі автобуси, хто там знаходиться - ми не знаємо, що відбувається на території Качанівської колонії - ми не знаємо", - підкреслив він.

У той же час, як повідомили в прес-службі Державної пенітенціарної служби України (ДПтС), захисників екс-прем'єра Сергія Саса і Євгенію Тимошенко в п'ятницю не допустили до ув'язненої у зв'язку з роботою міжнародної комісії українських та німецьких лікарів. "На побачення з Тимошенко захисники допущені не були у зв'язку з роботою в даний час міжнародної комісії за участю українських і німецьких лікарів", - повідомили в прес-службі відомства.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини