RU

Німеччина радить Росії поважати відносини України та ЄС

21.08.2013, 13:01
Німеччина радить Росії поважати відносини України та ЄС - Фото
f3201193b6a1b4bee51b91c953d31fc4.jpg

У німецькому уряді нагадали, що підтримують подальше зближення України з Євросоюзом і сподіваються на підписання угоди про асоціацію на саміті Східного партнерства у листопаді у Вільнюсі. Одночасно Росію закликали поважати право України на тісні відносини з ЄС, передає Deutsche Welle.

Як заявила речниця федерального уряду, коментуючи торгову війну між Москвою і Києвом, "Україна повинна мати можливість розвивати тісні, в тому числі і економічні, відносини як з Росією, так і з ЄС. Це повинні визнати і партнери України".

Необхідними умовами підписання угоди про асоціацію в уряді Ангели Меркель називають рішення проблеми виборчого законодавства та припинення практики вибіркового правосуддя.

"Не можна не помітити істотних недоліків з точки зору поваги до принципів правової держави. Важливим прикладом цього є ув
'язнення колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Таким чином, Україна досі не виконала названих критеріїв", - зазначила речниця уряду Німеччини.

Тим часом українське видання Дзеркало тижня з посиланням на інформовані джерела повідомило про зміну у позиції німецького керівництва, яке нібито вже не наполягає на звільненні екс-прем'єра як на обов'язковій умові асоціації. Саме підвищенням шансів на підписання угоди з ЄС пояснюються жорсткі дії Кремля, який не залишає надії схилити Україну до вступу в Митний Союз.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини