RU

Німеччина надіслала житлові модулі для біженців з Донбасу

10.10.2014, 10:25
Німеччина надіслала житлові модулі для біженців з Донбасу - Фото
103645c6d0e42c1e0227e43794b8598e.JPG

Станом на ранок 10 жовтня на території логістичного центру під Києвом вже розвантажені 86 вантажівок гуманітарної допомоги від уряду Німеччини. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

Перші п'ять вантажівок з житловими модулями вже доставлені до Харкова, де в подальшому буде відкрито транзитне містечко. Безпосередньо на місці пристрою транзитного містечка в Харкові вже розвантажені бокси з житловими модулями. Сам будиночок буде збиратися з десяти боксів.

У цих будиночках будуть підключені електроенергія, а також підведені всі комунікації: каналізацію та водопровід. Також встановлять дитячі майданчики. Повністю завершити будівництво селища в Харкові планують до кінця грудня.

Німеччина надіслала житлові модулі для біженців з Донбасу

Німеччина надіслала житлові модулі для біженців з Донбасу

13 жовтня в Харків прибудуть перші 10 машин гуманітарного вантажу з Німеччини. До складу гуманітарної допомоги, яку прийматимуть представники Товариства Червоного Хреста, увійшла побутова техніка, обладнання, медикаменти, одяг та інші речі першої необхідності. Розмістять вантаж на складах, які знаходяться поруч з майбутнім транзитним містечком, щоб потім відразу передати його жителям зі сходу України. Розвантаження і передача розпочнеться 14 жовтня. Пізніше в місто прибудуть ще 15 машин з гуманітарною допомогою.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини