Нідерланди назвали умови ратифікації угоди про асоціацію

29.06.2016, 10:57
Нідерланди назвали умови ратифікації угоди про асоціацію - Фото
Фото: EPA
Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте попросив лідерів держав ЄС дати його країні "юридично зобов'язуючі" запевнення, щоб розвіяти її побоювання з приводу угоди про асоціацію з Україною, попередивши, що в іншому випадку Гаага заблокує цей документ. Про це повідомляє DW.

"Нам потрібно юридично зобов'язуюче рішення, що враховує численні стурбованості і дискусії в Нідерландах, які привели до референдуму. Я поки не знаю, в якій саме формі це повинно бути. Можливо, нам доведеться змінити текст, а, може бути, ми зможемо знайти рішення, яке не потребуватиме зміни тексту угоди про асоціацію, я поки не знаю", - сказав Рютте після переговорів з лідерами інших країн ЄС на саміті в Брюсселі у вівторок, 28 червня.

Одночасно прем'єр-міністр Нідерландів попередив, що якщо йому не вдасться домогтися своєї мети, то його країна не підпише угоду про асоціацію з Україною. "Ми спробуємо знайти рішення, буде важко, шанси невеликі, що ми доб'ємося успіху, але я думаю, нам слід спробувати", - сказав він.

Угода про асоціацію України з ЄС може бути зірвана, якщо Гаага відмовиться ратифікувати її. Однак високопоставлений представник ЄС висловив надію на те, що рішення може бути знайдено до кінця поточного року. Очікується, що восени уряд в Гаазі представить більш детальні пропозиції з приводу угоди про асоціацію з Україною, і лідери країн ЄС повернуться до обговорення цього питання.

Уряд Нідерландів хоче внести зміни в угоду про асоціацію ЄС і України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского