RU

Нємцов пояснив, чому суд над Тимошенко - розправа в чистому вигляді

25.08.2011, 12:27

Російський опозиційний політик Борис Нємцов переконаний, що суд над Юлією Тимошенко та подальший її арешт є політичною розправою. Про це він заявив під час телемарафону "Українська незалежність" на 5 каналі.

"Я не фанат Юлії Володимирівни, але я вважаю, що її присутність за гратами, тим більше в такому важкому стані здоров'я - це, звичайно, означає, що Україна робить немислимий розворот і в бік авторитарної Росії, і в бік лукашенківської Білорусі", - зазначив політик.

"Я вважаю так, тому що сидить вона за договір по газу, укладений в драматичний час, в січні 2009 року, і під договором стоять два підписи: Тимошенко та Путіна. Але очевидно, якби Печерський суд всерйоз ставився до того, що називається законом і судочинством, то перший, кого треба було допитати з цього питання, повинен бути Путін. Він там або співучасник цього злочину, або вже принаймні він свідок", - заявив Нємцов.

При цьому, наголосив він, Печерський суд не робить спроб для того, щоб викликати прем'єр-міністра РФ для надання свідчень по вказаній справі. "Таким чином - все це розправа в чистому вигляді", - підсумував Нємцов.

Борис Нємцов: біографія, новини >>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини