RU

Німецький політолог прогнозує революцію від Тимошенко

11.01.2010, 12:25

Якщо у другому турі президентських виборів переможе лідер Партії регіонів Віктор Янукович, то його основний конкурент Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко влаштує своєрідну революцію і оголосить Україну парламентською республікою. Такий прогноз в інтерв'ю радіо "Свобода" зробив німецький політолог, експерт Ради з зовнішньої політики Німеччини Олександр Рар.

Зокрема, відповідаючи на питання, яка небезпека очікує Україну після виборів, О.Рар сказав: "Мій прогноз може бути досить невтішним. Якщо у другому турі переможе Віктор Янукович, - а якщо він переможе, то з незначною перевагою, - то Юлія Тимошенко влаштує своєрідну революцію і оголосить Україну парламентською республікою, спробує зробити Януковича щось на кшталт англійської королеви. Це приведе до нової політичної кризи у країні. Я сподіваюся, що цього не буде, але така небезпека є".

Говорячи про те, чи справді нове покоління українських політиків остаточно втратило свій шанс на виборах, німецький політолог зазначив: "Є третє, так зване "золоте" місце. Якщо, наприклад, Арсеній Яценюк або Сергій Тігіпко завоюют сильне третє місце, я наголошую - сильне - і зможуть серйозно вплинути на успіх Тимошенко або Януковича, то це значно змінить політичну систему України. Буде коаліція декількох політичних сил, яка керуватиме Україною після другого туру".

Нагадаємо, вибори Президента України відбудуться цієї неділі, 17 січня. У них беруть участь 18 кандидатів.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини