RU

Німеччина попереджає, що вибори "можуть віддалити Україну від НАТО і ЄС"

14.10.2008, 14:32

Нові позачергові вибори до Верховної Ради України "можуть віддалити Україну від НАТО і Європейського Союзу". Про це сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ганс-Юрген Гаймзет під час зустрічі з головою Комітету ВР з питань європейської інтеграції Борисом Тарасюком.

Як повідомляє прес-служба Верховної Ради України, під час зустрічі Г. Гаймзет наголосив, що "Німеччина в будь-якому випадку підтримуватиме Україну, але краще було б, якби українські парламентарії досягли внутрішнього консенсусу". Нові позачергові вибори до Верховної Ради України, зазначив Посол, "можуть віддалити Україну від НАТО і Європейського Союзу".

Б. Тарасюк, озвучуючи свої припущення щодо активності громадян і потенційної явки на можливих дострокових виборах до парламенту, зазначив, що "відповідно до соціологічних опитувань, 72 % населення України негативно ставляться до проведення нових дострокових виборів, тоді як, у разі їхнього проведення, в них готові взяти участь 65 % громадян".

Крім того, дипломати обговорили перспективи економічного розвитку Кримського півострова, міжнародну фінансову кризу і стан перемовин щодо створення зони вільної торгівлі між Україною і Європейським Союзом.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини