RU

Німеччина планує допомогти Україні з Євро-2012

12.10.2009, 16:34

Німеччина планує надати Україні технічну допомогу для підготовки до проведення чемпіонату з футболу Євро-2012. Про це повідомила журналістам на прес-конференції Надзвичайний і Повноважний Посол України в Німеччині Наталія Зарудна.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Н.Зарудна вказала: "Активно триває співпраця з підготовки можливої угоди про надання технічної допомоги Україні на підготовку Євро-2012. Перша група експертів по конкретному відроблянню пропозицій приїде в Україну буквально днями ".

Уточнюючи на прохання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ , яку саме технічну допомогу може надати Німеччина, Н.Зарудна сказала, що насамперед йдеться про програму підготовки фахівців. "Наприклад, зараз є вже досить активні контакти з обміну досвідом між Німеччиною, яка проводила чемпіонат світу в 2006 році, з польськими і українськими фахівцями в сфері надзвичайних ситуацій. 5-6 числа пройшли такі консультації в Берліні. Також ми сподіваємося, що ці гроші будуть направлені... на різні програми підготовки фахівців для обслуговування гостей чемпіонату", - сказала вона.

Н.Зарудна наголосила, що Німеччина є одним з найбільш щедрих донорів України в питаннях технічної допомоги - зокрема, в питаннях реформування енергетичного сектору України за стандартами ЄС. "Загальна допомога на цей рік визначена в рамках приблизно 55 млн. євро", - сказала Посол.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини