МЗС: Введення віз з РФ створить проблеми для жителів ОРДЛО і АРК

14.07.2017, 11:28
МЗС: Введення віз з РФ створить проблеми для жителів ОРДЛО і АРК - Фото
Павло Клімкін
Введення віз з Російською Федерацією створить значні проблеми для українців на окупованих територіях Донбасу і в Криму. Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, відповідаючи в парламенті на питання народних депутатів.

Клімкін наголосив, що планом на майбутнє є схвалене Радою національної безпеки і оборони рішення про створення інтегрованої системи, яка передбачає зняття біометричних даних з іноземців і осіб без громадянства, ефективний контроль пересування по території України і інші заходи.

"Ця система буде здійснюватися поступово, стадія за стадією, а звичайне введення віз не дасть нам того ефекту, до якого ми прагнемо. Навпаки, воно створить значні проблеми в контексті того, що Росія цими проблемами скористається для того, щоб проводити як провокації, так і свідому політику на обмеження для громадян України, які живуть на окупованій території, на території окупованого Криму, по переміщенню на територію України", - сказав він.

Клімкін сказав, що рішення РНБО було прийнято на основі детального аналізу і воно є оптимальним.

1 червня секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що візовий режим з державою-окупантом Росією потрібно вводити якомога швидше.

Читайте також: Введення візового режиму з Росією несе в собі ризики - Зеркаль

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, та Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю