RU

МЗС вітає ідею ЄС надати Україні фінансову допомогу

11.02.2014, 16:20
МЗС вітає ідею ЄС надати Україні фінансову допомогу - Фото
5a5e73d411c77e5389bacf8ccc8ee062.jpg
У Міністерстві закордонних справ підтвердили незмінність курсу України на європейську інтеграцію та підкреслили, що в цьому контексті виключно важливі кроки, що вживаються Євросоюзом з метою надання фінансової підтримки, прокоментували у відомстві вчорашнє рішення Ради ЄС щодо України.

У міністерстві вважають, що Євросоюз дав збалансовану та конструктивну оцінку подій в Україні та подальшого розвитку відносин між Україною та ЄС.

"Уряд України поділяє більшість зазначених у висновках підходів до врегулювання політичної кризи в Україні, а саме: пошук демократичного рішення шляхом мирного діалогу, відмова всіх сторін від насильства і радикальних дій, дотримання основоположних прав і свобод людини, підтримка мирного характеру демонстрацій", - наголошується в заяві МЗС.

Зовнішньополітичне відомство підтвердило незмінність курсу України на європейську інтеграцію.

"В основі курсу - здійснення суспільно-політичних і соціально-економічних реформ з метою наближення до найкращих європейських стандартів. У цьому контексті виключно важливі кроки, що вживаються Євросоюзом разом з міжнародним співтовариством і міжнародними фінансовими інститутами з метою надання відповідної підтримки", - підкреслили в МЗС.

Відзначимо, раніше МЗС звинуватив Європарламент у упередженій оцінці дій української влади, який у своїй резолюції закликав інститути Євросоюзу і держави, які входять до ЄС, розпочати підготовку персоналізованих цільових санкцій проти представників української влади.

Нагадаємо, вчора Рада міністрів закордонних справ країн-членів Європейського союзу в прийнятих висновках щодо України висловила упевненість, що угода про асоціацію між ЄС і Україною не є кінцевою метою у відносинах між ними. Європейські політики заявили про готовність зі свого боку підписати цю угоду.

У документі йдеться, що ЄС готовий співпрацювати з міжнародним співтовариством і міжнародними фінансовими інститутами, щоб на загальноприйнятих умовах надати Україні допомогу для виходу з нинішньої важкої економічної ситуації за умови, що новий уряд України буде здійснювати економічні та політичні реформи. Можливість застосування санкцій щодо представників української влади не обговорювалася.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини