RU

МЗС відмовився коментувати додаткові угоди Порошенка і Путіна

15.10.2014, 16:07
МЗС відмовився коментувати додаткові угоди Порошенка і Путіна - Фото
Євген Перебийніс
У МЗС України не коментують інформацію про додаткові домовленості між президентом України Петром Порошенком і президентом Росії Володимиром Путіним.

"Президент України кожен день контактує з багатьма лідерами інших держав, в тому числі періодично він проводить телефонні переговори з президентом Росії. Але я думаю, що ми повинні почекати переговорів у Мілані. Ми сподіваємося, що вони дозволять досягти серйозного прогресу в процесі мирного врегулювання на сході", - сказав речник МЗС Євген Перебийніс, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На уточнююче запитання, чи означає, що у МЗС немає інформації про додаткові домовленості, Перебийніс сказав: "Навіть якби ця інформація була, я думаю, що недоцільно було б зараз оприлюднити ті позиції, по яких йдуть інтенсивні переговори між лідерами багатьох країн".

Перебийніс зазначив, що в Україні розраховують, що в результаті міланської зустрічі буде досягнутий стабільний режим припинення вогню, завершено процес повернення полонених, у тому числі заручників, яких утримують на території Росії, буде встановлений ефективний контроль над українським кордоном.

Нагадаємо, держсекретар США Джон Керрі повідомив, що існує додаткова домовленість, досягнута президентом України Петром Порошенком і президентом РФ Володимиром Путіним під час обговорення Мінської угоди.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини