RU

МЗС України задоволено рекомендаціями Європарламенту

01.12.2011, 16:59
МЗС України задоволено рекомендаціями Європарламенту - Фото
6c839d8b78fe403d3fdc0c773307b461.jpg
Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі МЗС, зовнішньополітичне відомство України у своєму коментарі висловлює подяку за підтримку з боку Європарламенту євроінтеграційних прагнень нашої держави і за визнання Європарламентом того, що Україна - європейська держава і може подати заявку на членство в ЄС.

У цьому контексті Міністерство закордонних справ України повністю поділяє позицію Європарламенту щодо важливості швидкого парафування даної угоди. "Очікуємо формалізації рішення про завершення переговорів на найвищому рівні в рамках Саміту Україна-ЄС 19 грудня у Києві", - сказано в повідомленні.

Також в МЗС вітають заклик Європарламенту до підписання угоди про асоціацію протягом І півріччя 2012 року та забезпечення подання до кінця 2012 року Європейському парламенту та національним парламентам держав-членів ЄС усіх документів, які стосуються процесу ратифікації угоди.

МЗС України також вітає рекомендації Європарламенту в частині запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС, а також позитивних наслідків укладення угоди про асоціацію для зміцнення торгово-економічних та інвестиційних контактів.

"В Україні з розумінням сприймають увагу з боку Європарламенту до процесів реалізації політичних і соціально-економічних реформ, зміцнення демократії та фундаментальних свобод, забезпечення верховенства права в нашій державі", - резюмували в міністерстві.

Нагадаємо, у сьогоднішній резолюції по Україні, крім іншого, Європарламент закликає Україну забезпечити реалізацію прав екс-прем'єра Юлії Тимошенко та інших опозиціонерів брати участь у майбутніх виборах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини