RU

МЗС України відповіли на ультиматум Медведєва

24.09.2013, 15:54
МЗС України відповіли на ультиматум Медведєва - Фото
Євген Перебийніс
Україна залишається членом зони вільної торгівлі в рамках СНД і угода про асоціацію не може якось змінити цей статус. Про це сказав на брифінгу директор Департаменту інформполітики МЗС Євген Перебийніс.

Це заяву він зробив, коментуючи слова російського прем'єра Дмитра Медведєва про те, що Україна, підписавши угоду про асоціацію з ЄС, втратить привілеї в торгівлі з Росією. Перебийніс нагадав, що угода про зону вільної торгівлі СНД продовжує діяти. "Ми не бачимо ніяких підстав для того, щоб ця угода якимось чином припиняла свою дію по відношенню до України, яка підписала цю угоду і парламент її ратифікував", - додав він.

Україна готова обговорювати з Росією питання, що виникають у зв'язку з підписанням угоди про асоціацію, у тому числі і в тристоронньому форматі, із залученням Європейського Союзу. "Ми уважно ставимося до застережень і питань, які виникають у російської сторони, з укладення угоди про асоціацію, і неодноразово керівництво України висловлювало готовність до предметного обговорення цих питань", - сказав Перебийніс .

Нагадаємо, напередодні прем'єр- міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що, якщо буде укладено асоційований договір України з ЄС, то особливий партнерський режим Києва і Москви закінчиться.

Джерело: Українська правда
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини