RU

МЗС сподівається, що Рада перегляне ставлення до гомосексуалізму

03.10.2012, 11:11
МЗС сподівається, що Рада перегляне ставлення до гомосексуалізму - Фото
Олег Волошин
"Безумовно, народні депутати України вільні у своїй діяльності вносити будь-які законодавчі ініціативи у відповідності з їхнім розумінням настрою суспільств. Водночас МЗС розраховує, що при подальшому розгляді цього законопроекту в його тексті будуть повністю враховані міжнародні зобов'язання України в частині захисту прав людини в цілому і меншин (сексуальних) зокрема ", - повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин, коментуючи прийняття Верховною Радою в першому читанні відповідного законопроекту в середу.

Як повідомлялося, Верховна Рада України 2 жовтня проголосувала в першому читанні за законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір). За ухвалення проекту закону проголосували 289 народних депутатів з 350, що зареєструвалися в залі.

Автори законопроекту пропонують встановити відповідальність за дії, що пропагують стосунки сексуального характеру між особами однієї статі, зловживання свободою діяльності друкованих ЗМІ чи використання теле- та радіоорганізацій для пропаганди гомосексуалізму.

Крім того, автори законопроекту пропонують доповнити статтю Кримінального кодексу про покарання за ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства, жорстокості, расової та національної чи релігійної нетерпимості і дискримінації, положенням про такі дії щодо поширення гомосексуалізму.

Ініціатори законопроекту: народні депутати Євген Царьков (КПУ), Катерина Лук'янова (НУНС), Павло Унгурян (БЮТ), Юлія Ковалевська (Партії регіонів), Тарас Чорновіл (позафракційний) і Лілія Григорович (НУНС).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини