МЗС розкритикував ліквідацію Об'єднання українців в Росії

18.05.2012, 17:47
МЗС розкритикував ліквідацію Об'єднання українців в Росії - Фото
acf2fabba956f91b96671eb962191d96.jpg

Українське зовнішньополітичне відомство назвало рішення Верховного суду Росії упередженим по відношенню до діяльності української діаспори

Міністерство закордонних справ України розцінює рішення Верховного суду Росії про ліквідацію української громадської організації Об'єднання українців Росії як упереджене ставлення до діяльності діаспори і суперечливий крок у дружбі між країнами. Про це йдеться в заяві МЗС України.

Як повідомляє прес-служба МЗС, в повідомленні йдеться: "З ліквідацією Об'єднання українців Росії численна українська діаспора Росії вперше зіштовхнеться з ситуацією, коли українські громадські організації не будуть представлені на федеральному рівні".

На жаль, зазначили в МЗС, суд фактично "проігнорував проведену новим керівництвом об'єднання значну роботу з метою виправлення раніше зазначених формальних недоліків в роботі".

Крім того, як зазначили в українському зовнішньополітичному відомстві, рішення суду засвідчило "упереджене ставлення до діяльності української діаспори, незважаючи на багаторазові запевнення на політичному рівні у зворотньому".

"Такий підхід суперечить відносинам традиційної дружби між нашими державами й народами. Ми підтримуємо обгрунтовані прагнення української діаспори Росії - одного з найбільших етнічних громад в РФ - мати впливову й ефективну українську громадську організацію з загальноросійським статусом, діяльність якій сприятиме подальшому розвитку українсько-російських культурно-гуманітарних зв'язків ", - йдеться в заяві МЗС України.

Офіційний Київ закликав російську сторону прийняти принципове рішення щодо реального сприяння у правовій самоорганізації української громади в РФ як важливої ​​складової "широкої палітри дружніх українсько-російських відносин".

Нагадаємо, сьогодні Верховний суд Росії ухвалив рішення про ліквідацію Об'єднання українців Росії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?