RU

МЗС розкритикував ліквідацію Об'єднання українців в Росії

18.05.2012, 17:47
МЗС розкритикував ліквідацію Об'єднання українців в Росії - Фото
acf2fabba956f91b96671eb962191d96.jpg
Міністерство закордонних справ України розцінює рішення Верховного суду Росії про ліквідацію української громадської організації Об'єднання українців Росії як упереджене ставлення до діяльності діаспори і суперечливий крок у дружбі між країнами. Про це йдеться в заяві МЗС України.

Як повідомляє прес-служба МЗС, в повідомленні йдеться: "З ліквідацією Об'єднання українців Росії численна українська діаспора Росії вперше зіштовхнеться з ситуацією, коли українські громадські організації не будуть представлені на федеральному рівні".

На жаль, зазначили в МЗС, суд фактично "проігнорував проведену новим керівництвом об'єднання значну роботу з метою виправлення раніше зазначених формальних недоліків в роботі".

Крім того, як зазначили в українському зовнішньополітичному відомстві, рішення суду засвідчило "упереджене ставлення до діяльності української діаспори, незважаючи на багаторазові запевнення на політичному рівні у зворотньому".

"Такий підхід суперечить відносинам традиційної дружби між нашими державами й народами. Ми підтримуємо обгрунтовані прагнення української діаспори Росії - одного з найбільших етнічних громад в РФ - мати впливову й ефективну українську громадську організацію з загальноросійським статусом, діяльність якій сприятиме подальшому розвитку українсько-російських культурно-гуманітарних зв'язків ", - йдеться в заяві МЗС України.

Офіційний Київ закликав російську сторону прийняти принципове рішення щодо реального сприяння у правовій самоорганізації української громади в РФ як важливої ​​складової "широкої палітри дружніх українсько-російських відносин".

Нагадаємо, сьогодні Верховний суд Росії ухвалив рішення про ліквідацію Об'єднання українців Росії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини