RU

МЗС Росії розповів, як Крим буде входити до складу РФ

11.03.2014, 17:11
МЗС Росії розповів, як Крим буде входити до складу РФ - Фото
Фото: ЕРА
Рішення парламенту Криму про прийняття декларації про незалежність абсолютно правомірно. Про це сказано в заяві МЗС Російської Федерації.

"МЗС Росії вважає рішення парламенту Криму абсолютно правомірним. Російська Федерація буде повною мірою поважати результати вільного волевиявлення народів Криму в ході референдуму, на який, як відомо, запрошені спостерігачі від ОБСЄ і по двосторонній лінії", - підкреслили у відомстві.

"11 березня постановою Верховного Ради Криму прийнята декларація про незалежність Автономної Республіки Крим та Севастополя, відповідно до якої, у разі прийняття на референдумі 16 березня рішення про входження до складу Росії, Крим буде оголошений незалежною і суверенною державою з республіканською формою правління. Крим як незалежна і суверенна держава в разі відповідних результатів референдуму звернеться до Російської Федерації з пропозицією про прийняття Республіки Крим на основі відповідного міждержавного договору до складу Російської Федерації як нового суб'єкта Російської Федерації", - розповіли в МЗС Росії.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада зажадала від кримського парламенту переглянути рішення про проведення референдуму про статус Криму, прийняте 6 березня. У разі, якщо кримські депутати не зроблять цього до 12 березня 2014 року, у Верховній Раді України буде ініційовано питання про дострокове припинення повноважень Верховної Ради АР Крим.

Проведення референдуму в Криму засуджують і не мають наміру визнавати більшість країн Євросоюзу і США . В ОБСЄ заявили , що не розглядають запрошення кримських сепаратистів взяти участь у референдумі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини