RU

МЗС про асоціацію: пунктами Фюле процес не виміряти

19.06.2013, 15:25
МЗС про асоціацію: пунктами Фюле процес не виміряти - Фото
5b7becef716913c1f0dec8a7e9784673.jpg
Про це йдеться в реакції МЗС України на публікації в ЗМІ.

"Ми хотіли б порадити окремим експертам і ЗМІ відійти від механізму фіксації виконання або невиконання якихось пунктів, необхідних для підписання угоди про асоціацію", - заявили в МЗС.

У міністерстві зазначили, що "важливо розуміти, що йдеться насамперед про спільні дії з ЄС щодо впровадження програми реформ у ключових для української держави сферах". "Зміст нашої співпраці з ЄС на сьогоднішньому етапі полягає в тому, щоб підтримувати позитивну динаміку в реалізації системних реформ, яку Україна вже сьогодні демонструє, з тим, щоб після підписання угоди про асоціацію ще більш активізувати і посилити процес реформування в державі, використовуючи для цього нові можливості та механізми, які відкриває ця угода ", - сказали в МЗС.

"Це дуже важливий момент. Нам слід не рахувати пункти, а мобілізувати зусилля всіх гілок влади, неурядових організацій, експертів та ЗМІ для досягнення відчутного прогресу у реформуванні ключових галузей", - додали у зовнішньополітичному відомстві.

Нагадаємо, раніше експерти підрахували, що з 11 так званих пунктів Фюле жоден до кінця не виконаний, а тому підписання асоціацію цього року може зірватися.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини