RU

МЗС передав ООН частину доказів щодо дій Росії в Україні

14.04.2014, 15:15
МЗС передав ООН частину доказів щодо дій Росії в Україні - Фото
042b1d93ea8ea968098f8407cc23ba6c.jpg

Дії терористів у східних регіонах України інспіровані Російською Федерацією. Україна передала до Ради безпеки ООН докази того, що дії терористів на сході України інспіровані Росією. Про це повідомив на брифінгу заступник міністра закордонних справ Данила Лубківський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. Лубківський зазначив, що на сьогоднішній день завдання української влади - забезпечити безпеку громадян у східних регіонах, локалізувати і знешкодити терористів і сепаратистів, які захоплюють будівлі.

"Ці найманці інспіровані російськими спецслужбами. Для підтвердження цього ми найближчим часом надамо всі необхідні докази. Більше того, частина цих доказів вже була передана в Раду безпеки ООН", - сказав він.

Нагадаємо, 13 квітня Міністерство закордонних справ України заявило, що має усі необхідні конкретні докази причетності спецслужб Росії до сепаратистських заколотів та захоплення державних установ на сході України.

Також нагадаємо, що на сході України відбуваються заворушення, пов'язані з активізацією сепаратистських рухів. Хвилювання супроводжуються захопленням адміністративних будівель. Сепаратисти висувають вимоги проведення референдумів щодо приєднання до Росії, оголошують про створення регіональних республік.

Лідери європейських країн і США закликають Росію припинити втручання у внутрішні справи України і не підігрівати сепаратистські настрої.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини