RU

МЗС не розкриває деталі зустрічі Януковича й Путіна

10.07.2012, 13:19
МЗС не розкриває деталі зустрічі Януковича й Путіна - Фото
Фото: ЕРА
У Міністерстві закордонних справ Україні не розкривають деталі майбутньої зустрічі Віктора Януковича з Володимиром Путіним, але розраховують, що на рівні президентів буде вирішено ряд важливих питань. Про це сьогодні на брифінгу повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Волошин уточнив, що не готовий в даний час говорити про деталі майбутньої зустрічі президентів. Що стосується п'ятого засідання українсько-російської міждержавної комісії, то на ньому свої доповіді представлять керівники всіх підкомісій. "Починаючи від культурно-гуманітарного співробітництва та завершуючи підкомісією з питань міжнародного співробітництва", - пояснив він.

За словами Волошина, підкомісію з міжнародного співробітництва з українського боку очолює міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, з російської - його колега Сергій Лавров. Точно так же за своїми напрямками будуть доповідати інші міністри. Зокрема, зазначив Волошин, по лінії МЗС будуть обговорюватися питання демаркації кордону та його делімітації на шельфі Азовського, Чорного морів і Керченської протоки.

"Планується досить результативна зустріч. Добрий десяток, навіть більше, угод підготовлено. Засідання комісії - це буде не просто діалог, що само по собі теж важливо, а там буде цілий ряд практичних питань вирішуватися різного за масштабом значення. Саме для цього комісія і створена , щоб на рівні президентів швидше вирішувати проблеми", - додав він. Які саме документи плануються до підписання, Волошин не уточнив.

Нагадаємо, зараз, за ​​даними прес-служби президента, Янукович перебуває в Криму в робочій відпустці, під час якої в графіку голови держави запланований ряд зустрічей і переговоров.Так, 12 липня під головуванням Януковича і президента Росії Володимира Путіна в Криму відбудеться засідання Українсько- російської міждержавної комісії. Експерти очікують, що президенти в Ялті будуть говорити, серед іншого, про газ.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини