RU

МЗС: Міняти старі закордонні паспорти на біометричні не потрібно

31.12.2014, 14:30
МЗС: Міняти старі закордонні паспорти на біометричні не потрібно - Фото
fac2a1b7fbe6b9029261303972f7c678.jpg
Закордонні паспорти, які українці отримали до 1 січня 2015 року, є чинними і міняти їх на нові біометричні немає необхідності. Про це йдеться заяві МЗС України у зв'язку із запланованим початком видачі біометричних паспортів з 1 січня.

"Звертаємо увагу на те, що паспорти громадянина України для виїзду за кордон, оформлені та видані до 1 січня 2015 року, діють протягом строку, на який вони були видані, і замінювати їх на нові біометричні немає необхідності", - йдеться в повідомленні.

У відомстві підкреслили, що громадяни України, в дійсних закордонних паспортах попереднього зразка, в яких є дійсна шенгенська віза, зможуть в'їжджати в ЄС, використовуючи ці документи.

Що стосується біометричних паспортів, введення яких є необхідним для безвізового в'їзду в країни Шенгенської зони, то в МЗС зазначають, що подорожувати в держави Шенгену без віз з використанням біометричного паспорта громадяни України зможуть лише після того, як Єврокомісія прийме висновок про виконання Україною всіх критеріїв другої фази Плану дій щодо візової лібералізації, а Рада ЄС та Європарламент приймуть рішення про виключення України з переліку держав з візовим режимом в'їзду та включення нашої держави до переліку країн, громадяни яких не вимагають віз для короткострокових (до 90 днів) поїздок до держав-учасниць Шенгенської угоди.

Нагадаємо, відповідно до умов лібералізації візового режиму ЄС для України, з 1 січня 2015 року Державна міграційна служба України почне оформлення біометричних паспортів для виїзду за кордон.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини