RU

МЗС Канади вимагає звільнити Тимошенко та Луценка

23.08.2012, 11:36
МЗС Канади вимагає звільнити Тимошенко та Луценка - Фото
Джон Берд (фото - EPA)

Канада вимагає від української влади звільнити екс-прем'єра Юлію Тимошенко та екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, оскільки їх ув'язненняставить під сумнів готовність України до проведення демократичних та справедливих виборів до Верховної Ради. Про це заявив міністр закордонних справ Канади Джон Берд.

Як повідомляє офіційний сайт МЗС Канади, Берд наголосив: "Ця тенденція ставить під сумнів готовність України до проведення виборів, які є дійсно вільними і справедливими. Наш уряд надав безпрецедентну підтримку в забезпеченні того, щоб вибори восени цього року були вільними, справедливими і повністю представляли демократичне волевиявлення українських виборців".

За його словами, винесений Луценку 17 серпня другий вирок став "останнім прикладом очевидної політичної упередженості в процесі переслідування українських діячів опозиції". "Це викликає серйозні побоювання з приводу верховенства закону та демократії в Україні", - сказав він.

"Вітаючи умовно-дострокове звільнення колишнього виконуючого міністра оборони
Валерія Іващенка, ми закликаємо владу України звільнити Юрія Луценка і Юлію Тимошенко", - підсумував Берд.

Нагадаємо, раніше ЦВК зареєстрував кандидатів у народні депутати за партійним списком ВО Батьківщина, не включивши до нього Тимошенко й Луценка. Вищий адміністративний суд підтвердив законність цього рішення.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини