RU

МЗС: Безвізовий режим не дає права на роботу в країнах Євросоюзу

14.04.2017, 17:36
МЗС: Безвізовий режим не дає права на роботу в країнах Євросоюзу - Фото
7c60728e46ee5c6b5c692ae8c793ab55.jpg
Безвізовий режим з країнами Євросоюзу не дає права на господарську або комерційну діяльність в шенгенській зоні, а також роботу за контрактом. Про це в Facebook інформує консульська служба МЗС, відповідаючи на типові запитання про те, що дає безвізовий режим українцям.

"Новий порядок поїздок буде надавати право на безвізовий в'їзд тільки в особистих цілях - туризм, відвідування друзів чи родичів, пошук бізнес-партнерів, відвідування семінарів і конференцій", - уточнили в відомстві.

Читайте також: Безвізовий режим: як жителі ОРДЛО можуть ним скористатися

6 квітня 2017 року Європарламент схвалив надання українцям права подорожувати в країни Європейського Союзу без віз.

Після введення безвізового режиму українці зможуть в'їжджати без віз в наступні країни: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія і Швеція.

Читайте також: МЗС: Жителі окупованих територій зможуть їздити в ЄС без віз

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини