RU

МЗС заперечує політичні переслідування в Україні

14.01.2011, 11:11
МЗС заперечує політичні переслідування в Україні - Фото
88763de7c26862992f2104911e057c4e.jpg

МЗС заперечує політичні переслідування в Україні

Міністерство закордонних справ України поки що не отримувало від офіційних органів Чехії інформацію про надання політичного притулку колишньому Міністру економіки Богдану Данилишину, але заперечує будь-яке політичне переслідування колишніх чиновників. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

"Ми все ще чекаємо зустрічі з представниками правоохоронних органів Чехії, тому що ніякої офіційної інформації до нас не надходило. Все, що ми знаємо, це та інформація, яка є в ЗМІ. Ми розраховуємо отримати офіційну позицію правоохоронних органів Чехії", - наголосив О.Волошин.

При цьому, на думку МЗС, сьогодні в Україні проходить серйозний процес боротьби з корупцією серед колишніх та нинішніх чиновників. "Таким чином, неможливо говорити про політичне переслідування людини, яка і політикою ніколи не займалася", - сказав О.Волошин.

"У прокуратури є претензії до діяльності цієї людини на посаді міністра. Тому, безперечно, ми зацікавлені в тому, щоб правосуддя відбулося. Якщо Данилишина визнають невинним - значить, він не винний. Але сам факт того, що людина ховається, свідчить про те, що людина, фактично, визнає свою провину", - сказали в МЗС.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Б.Данилишин отримав політичний притулок в Чеській Республіці.

Богдан Данилишин: біографія та добірка новин>>>
"Справа Данилишина": добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини