МЗС відреагував на заяву Росії про Світовий конгрес українців

12.07.2019, 10:33
МЗС відреагував на заяву Росії про Світовий конгрес українців - Фото
Міністерство закордонних справ (фото - Facebook / MFA of Ukraine)

"Світовий конгрес українців завжди буде загрозою для Кремля, хоча метою цієї організації є підтримка української ідентичності", - вважає МЗС

Рішення Генпрокуратури РФ визнати Світовий конгрес українців "небажаною організацією" показало "незмінність репресивної політики Росії, спрямованої на ліквідацію громадських організацій української меншини на території РФ". Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ.

Також в заяві додали, що "не може не радувати, що зареєстрована в Канаді неурядова організація українців становить "загрозу конституційному ладу і безпеці РФ".

У МЗС закликають міжнародне співтовариство "розглядати це рішення Генпрокуратури РФ як чергове зухвале порушення фундаментальних прав людини, в тому числі прав української меншини на території РФ", а також посилити дипломатичний тиск на "злочинний кремлівський режим".

Раніше, в 2016 році, в Криму так званий суд російських окупантів визнав громадське об'єднання Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборонив його діяльність в Росії.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями