RU

МЗС: Венеціанська комісія позитивно оцінила закон про судоустрій

15.10.2011, 15:50
МЗС: Венеціанська комісія позитивно оцінила закон про судоустрій - Фото
8ea46c520e5baee35765772059f8601d.jpg

МЗС: Венеціанська комісія позитивно оцінила закон про судоустрій

Сьогодні Венеціанська комісія прийняла рекомендації щодо внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів", який було розроблено і внесено Комісією зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права, створеною за дорученням президента Віктора Януковича. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

У своєму висновку Венеціанська комісія вітає і підтримує намір української влади вжити подальші кроки з метою поліпшення законодавства про статус суддів та судової гілки влади і висловлює готовність сприяти цьому.

Було зазначено, що частина законопроекту щодо юридичної відповідальності суддів прописана досить докладно, при цьому експерти Венеціанської комісії відзначили, що автори законопроекту врахували попередні рекомендації Венеціанської комісії.

Таким чином, відзначають у МЗС, в ході 88-ї пленарної сесії Венеціанської комісії було ухвалено висновки щодо чотирьох українських законопроектів, які безпосередньо стосуються виконання обов'язків та зобов'язань Україною перед Радою Європи.

Судова реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини