RU

МЗС України не буде розмахувати червоним прапором за кордоном

22.04.2011, 11:55
МЗС України не буде розмахувати червоним прапором за кордоном - Фото
7c9b0ead5e8fa668f622c454d267d23d.jpg

МЗС України не буде розмахувати червоним прапором за кордоном

На Посольствах України за кордоном 9 травня червоних прапорів не буде. У цьому запевнив Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, про це він заявив сьогодні у Верховній Раді, відповідаючи на питання народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, К.Грищенко заявив: "На Посольствах України за кордоном ніхто, принаймні, я, не планую вивішувати червоні прапори. На Посольствах України за кордоном будуть висіти виключно державні прапори України".

"Те, що вирішується всередині країни, має вирішуватися тут, у цьому залі, відповідно, до тієї політичної дискусії, яка ведеться серед політичних сил. Природно, державна символіка, з якою ми виходимо на міжнародну арену, одна, та іншої, я думаю, ніхто в цьому залі не пропонує вивішувати", - сказав К.Грищенко.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада прийняла закон про офіційне використання копії знамена перемоги. За зміни до Закону "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-45 років" (щодо порядку офіційного використання копій знамена Перемоги) (N8157) проголосували 260 карток народних депутатів.

Костянтин Грищенко: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини