RU

МЗС просить не політизувати неучасть Тимошенко в Саміті Україна-ЄС

08.09.2008, 13:26

Відсутність Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко на Саміті Україна-ЄС не має викликати політичних спекуляцій. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлісеєв, відповідаючи на запитання чи візьме Ю. Тимошенко участь у Саміті.

"У рамках нашого діалогу з ЄС є всім належне місце і Президентові, і Прем'єр-міністру. Тому, я б не став політизувати це питання. Воно не має викликати жлдних політичних спекуляцій", - сказав К. Єлісеєв, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Зокрема, заступник міністра наголосив, що згідно з практикою, делегацію на Саміт Україна-ЄС очолює Президент України. "Під час визначення складу делегації ми враховуємо принцип паритетності", - сказав К. Єлісеєв і додав, що Євросоюз представлятиме Президент Франції Ніколя Саркозі.

К. Єлісеєв також наголосив, що у структурі політичного діалогу згідно з Угодою про партнерство та співпрацю передбачено різні заходи. Одним із таких є Саміт, делегацію на який очолює Президент України. Є також Рада з питань співпраці, делегацію на яку очолює Прем'єр-міністр.

Нагадаємо, 9 вересня у французькому Евіані відбудеться Саміт ЄС-Україна. На ньому вперше планується підписати угоду про посилене партнерство.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини