RU

МЗС: Позаблоковість України - це логічно

08.06.2010, 12:15

Позаблоковість України - не штучно сформульоване рішення, а природна реакція на те, що у свій час Україна не змогла вступити у НАТО. Про це під час міжнародної конференції "Україна в системі європейської безпеки: виклики і перспективи" заявив заступник Міністра закордонних справ України Костянтин Єлісеєв.

"Зараз усі кажуть про позаблоковість. Хтось радіє, хтось погоджується, хтось заднім числом чинить опір. Мені здається, що наша позаблоковість з тих політичних рішень, які не нав'язувалися і штучно не формулювалися, а природно проросли на українському ґрунті", - зазначив К.Єлісеєв, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами замміністра, рішення про позаблоковий статус цілком логічно, і з цього приводу немає значення проводити будь-яких інформаційно-роз'яснювальних кампаній. "Усе чітко і зрозуміло. Не зумівши вступити у НАТО, Україна обрала інший прагматичний шлях", - наголосив він.

"Чия тут більше вина, - України, НАТО або історичної долі? Можливо, це не провина, а подарунок долі, який зробить Україну втіленням як західного, так і східного історичного імпульсу", - наголосив К.Єлісеєв.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович заявив, що вступ України до Піднічноатлантичного альянсу зараз нереальний, але Україна буде продовжувати підтримувати з НАТО партнерські відносини.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини