RU

МЗС: Питання вступу України в ОДКБ не стоїть

27.07.2010, 17:25

Питання вступу України в Організацію Договору колективної безпеки (ОДКБ) не стоїть. Про це сьогодні на брифінгу заявив спікер Міністерства закордонних справ України Олександр Дікусаров.

Як передає УНІАН, О.Дікусаров сказав: "Для Президента і уряду питання вступу в ОДКБ не стоїть". Він наголосив, що, згідно із законом про основи внутрішньої і зовнішньої політики, Україна має позаблоковий статус, тому МЗС буде дотримуватися принципу позаблоковості нашої держави.

"Це означає неучасть України у військово-політичних організаціях, і ми будемо дотримувати законодавства України", - наголосив О.Дікусаров.

Нагадаємо, 14 липня на міжнародній конференції "ОДКБ: новий формат колективної безпеки для України" у Києві екс-міністр оборони, народний депутат від Партії регіонів Олександр Кузьмук заявив, що Україні необхідно на політичному рівні зафіксувати співпрацю з ОДКБ і увійти до єдиної системи протиповітряної оборони цього блоку.

До Організації Договору про колективну безпеку сьогодні входять Росія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Вірменія, Таджикистан і Узбекистан.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини