RU

МЗС наполягає, що Україна продавала і продаватиме зброю Грузії

06.10.2008, 16:48

Україна законно продавала і продаватиме зброю Грузії. Про це заявив Прес-секретар МЗС України Василь Кирилич.

"Україна продавала і продаватиме зброю Грузії, в якій законно обрано керівництво держави і щодо якої немає санкцій ООН. Як і Росії, якій продано 28 % збройових елементів загального експортного обсягу нашої держави", - наголосив дипломат в інтерв'ю "Главреду".

Він наголосив, що Україна законно постачала зброю Грузії. "Водночас поставки зброї законно обраному уряду не можна навіть порівнювати з розв'язанням збройного конфлікту на території іншої держави. Саме це своїми "обвинуваченнями" і хоче приховати Росія. Склалася ситуація, коли Росія в черговий раз намагається перекласти відповідальність за збройний конфлікт у Грузії на третю сторону. І робить це, як завжди, безглуздо і примітивно", - резюмував В. Кирилич, коментуючи обвинувачення Росії щодо поставок Україною зброї Грузії.

"Але я хотів би поставити питання: чия армія була і досі залишається в Грузії - українська чи російська? Так до кого ж претензії? Виникає і інше питання: чи не випадково в грудні 2007 року було припинено участь Російської Федерації в Договорі про звичайні озброєння в Європі? Чи не свідчить це про те, що Росія, очевидно, зазделегідь готувалася вести бойові дії на території Грузії?" - зазначив він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини