МЗС нагадав Бі-бі-сі, що насправді відбувається в Донбасі

03.09.2018, 11:51
МЗС нагадав Бі-бі-сі, що насправді відбувається в Донбасі - Фото
Марьяна Беца (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Міністерство закордонних справ вказало британській телерадіомовній корпорації BBC (Бі-бі-сі) на некоректність вживання виразу "українська криза" стосовно того, що відбувається між Росією і Україною. Про це у себе в Twitter повідомила речник МЗС Мар'яна Беца.

"Шановна BBC World. Немає ніякої "української кризи". Є агресія Росії проти України. Новини повинні ґрунтуватися на фактах", - пише вона.

Раніше лондонський офіс ВВС випустив новину про те, як в Донецьку пройшли похорони підірваного в кафе "Сепар" ватажка підконтрольної Кремлю терористичної організації ДНР. Новини про ситуацію в Донбасі у мовника виходять під грифом "Українська криза".

Реакції редакції агенції з учорашнього дня, коли був розміщений твіт Беци, як і раніше немає.

Бі-бі-сі та інші західні ЗМІ під впливом масованої інформаційної пропаганди РФ часто називають війну Росії проти України "українським конфліктом", колабораціоністів і російських окупантів - "заколотниками", про створені Росією терористичні анклави пишуть як про "самопроголошені республіки", а участь РФ в події в Донбасі звужують до "підтримки з боку Росії місцевих повстанців".

Читайте думка: Медіа-отруєння по-російськи: пропаганда як самознищення

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю