RU

МЗС: Ми почули критику Європарламенту

25.11.2010, 17:20
МЗС: Ми почули критику Європарламенту - Фото
6be77b631b14a71d46599253397af4ae.jpg

МЗС: Ми почули критику Європарламенту

Україна ставиться до критики, озвученої у резолюції Європарламенту щодо ситуації в Україні, "з повагою і увагою". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України.

У відомстві зазначили: "Не пройшли мимо нашої уваги і сигнали критичного характеру, які містяться у резолюції Європарламенту. Вони почуті. Ми ставимося до них з повагою і увагою, адже йдеться про дружні поради з боку Європейського парламенту". "Не можна не вітати і той факт, що загальний проект резолюції щодо України істотно відрізняється від певних пунктів проектів резолюції, які були підготовлені окремими депутатами на етапі узгодження остаточного тексту", - наголосили у МЗС.

Також у зовнішньополітичному відомстві резюмують, що "сигнали резолюції є заохочувальними, а не такими, що розчаровують. Дружніми, а не упередженими". "Важливо, що цей документ отримав підтримку шести фракцій Європарламенту, які об'єднують абсолютну більшість євродепутатів", - сказано у коментарі МЗС.

Нагадаємо, сьогодні на сесії Європарламенту було прийнято резолюцію щодо ситуації в Україні. У резолюції, зокрема, зазначено, що Україні "потрібна стійка система політичних стримань і противаг". На думку спостерігачів, в останній момент багато критичних формулювань ряду параграфів документа були значно пом'якшені. Так, наприклад, з тексту зник пункт про "ерозію демократії" у країні.

Також парламентарії висловили впевненість в "європейській перспективі" для України, зазначивши "поступальний розвиток двосторонніх економічних зв'язків". "Україна продовжує залишатися однією з ключових партнерів ЄС", - йдеться у резолюції.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини