RU

МЗС Франції назвав умови повернення РФ в ПАРЄ: нічого про Україну

24.06.2019, 16:02
МЗС Франції назвав умови повернення РФ в ПАРЄ: нічого про Україну - Фото
Амелі де Моншален і генсек РЄ Турбйорн Ягланд (фото - ЕРА)

Держсекретар французького МЗС з європейських справ Амелі де Моншален вважає, що для повернення російської делегації в ПАРЄ Москві досить внести членський внесок і дати можливість комісару Ради Європи з прав людини інспектувати територію РФ. Про те, що Росію позбавили права голосу в ПАРЄ за її агресивну політику по Україні, чиновниця не згадала, пише Європравда.

Питання про санкції проти РФ і необхідність звільнення українських політв'язнів в РФ поставив їй член української делегації  ОлексІй Гончаренко.

Говорячи про те, що потрібно, щоб ПАРЄ зняв обмежувальні заходи проти росіян, де Моншален сказала, що РЄ вже зробив кілька поступок Росії, щоб дозволити їй повернутися до Страсбурга, і додала: в Європі чекають зустрічних кроків Москви.

Розмірковуючи про ці кроки, співробітниця МЗС Франції не згадала російську агресію проти України. Питання виконання двох згаданих вище умов Росія, за словами де Моншален, повинна розглянути "в найближчі дні".

Вона впевнена, що делегацію РФ в ПАРЄ потрібно відновити в правах: це, за її словами, "допоможе простим росіянам зберегти можливість звертатися в ЄСПЛ".

"Ми повинні враховувати інтереси всіх, включаючи росіян, їх права не повинні порушуватися. Прості росіяни не можуть стати заручником політичних розбіжностей", - впевнена член МЗС Франції, маючи на увазі під "розбіжностями", мабуть, війну Росії проти України.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини