RU

МЗС: Більшість спостерігачів визнали вибори чесними

03.11.2010, 15:55
МЗС: Більшість спостерігачів визнали вибори чесними - Фото
aee14947f8edab60bfbc050ecde73518.jpg

МЗС: Більшість спостерігачів визнали вибори чесними

У Міністерстві закордонних справ України заявили, що більшість міжнародних спостерігачів визнали місцеві вибори в Україні такими, що реально відображають волевиявлення громадян.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі українського МЗС, за дорученням глави держави Віктора Януковича відомство запросило міжнародних експертів до участі у процесі вдосконалення виборчого законодавства. "Досвід проведення місцевих виборів 31 жовтня цього року, які загалом більшістю міжнародних спостерігачів були визнані такими, що реально відображають волевиявлення українських громадян, буде використаний у процесі розроблення єдиного кодексу для проведення виборів усіх рівнів, у роботі над яким МЗС розраховує на максимальне сприяння міжнародного співтовариства", - зазначили у МЗС.

У відомстві зазначили, що йдеться про американських і європейських експертів, які допоможуть розвивати і поліпшувати українську правову базу в межах групи з питань вдосконалення виборчого законодавства.

В українському зовнішньополітичному відомстві розраховують, що вже найближчим часом партнери з Євросоюзу і США визначаться зі списком фахівців з цього питання, які будуть спрямовані в Україну для участі у відповідній роботі, яка, як визначив Президент, повинна бути завершена до травня 2011 року.

Нагадаємо, раніше представники місії спостерігачів Ради Європи заявили, що вибори до органів місцевої влади в Україні, що відбулися 31 жовтня, не відповідали повною мірою стандартам Ради Європи.

Уряд США сьогодні з посиланням на спостерігачів поширили повідомлення, в якому зазначено, що вибори в Україні 31 жовтня не відповідали рівню відвертості і чесності, встановленому останніми президентськими виборами.

Раніше у Центрвиборчкомі не виключили, що в ряді регіонів вибори можуть визнати недійсними.

Водночас у міжпарламентській асамблеї СНД заявили, що вибори були організовані добре. Правда, деяких її представників збентежив той факт, що "зараз всі бюлетені надруковані українською мовою". Спостерігачі від Сербії також відзначили високу якість виборчого процесу.

Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини