RU

МВС завершить інвентаризацію зброї до 26 березня, є недостача

19.03.2014, 13:36
МВС завершить інвентаризацію зброї до 26 березня, є недостача - Фото
Арсен Аваков
Міністерство внутрішніх справ проводить інвентаризацію зброї в своїх підрозділах з метою встановлення реальної кількості втраченого. Про це на брифінгу повідомив голова МВС Арсен Аваков.

За його словами, значна кількість незареєстрованої зброї на руках українців є фактором криміногенної напруги. "Кілька цифр. З метою встановлення реальної кількості втраченої зброї, боєприпасів та спецзасобів зараз проводиться інвентаризація в міністерстві і підрозділах. Результат інвентаризації буде до 26 березня. Попередньо відомо, що тільки у Львівській області недостача складає 638 пістолетів, 43 автомата Калашникова, шіст гвинтівок і близько трьох тисяч патронів. Значна частина зброї та спеціальних засобів була втрачена в західних регіонах під час захоплення приміщень органів внутрішніх справ", - сказав він.

Аваков нагадав, що МВС ініціювало проведення з 3 по 21 березня заходів з добровільної здачі зброї. На 17 березня були здані 858 одиниць вогнепальної зброї  у тому числі, 142 - армійського зразка, понад 7 тисяч боєприпасів, 613 одиниць спецзасобів. "Але цього недостатньо", - підкреслив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини