МВС встановило, хто використовував газ проти міліції під Радою

07.06.2012, 16:57
МВС встановило, хто використовував газ проти міліції під Радою - Фото
Віталій Захарченко

Факти застосування сльозогінного газу проти демонстрантів міністр Віталій Захарченко не підтверджує, але просить направляти докази особисто йому

Міністерство внутрішніх справ України встановило особистості людей, які застосували сльозогінний газ проти міліції під Верховною Радою 5 червня. Про це міністр Віталій Захарченко сказав сьогодні журналістам. У той же час він попросив передавати в МВС будь-яку інформацію про факт використання газу співробітниками міліції.

"Я звертаюся до всіх, до журналістів, якщо є будь-яка інформація, передавати її мені особисто як міністру для того, щоб ми провели службове розслідування. Якщо були якісь порушення з боку міліції, ми обов'язково приймемо всі необхідні заходи, щоб притягнути винних до відповідальності", - зазначив Захарченко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також міністр підкреслив, що міліція не втручалася в політичні питання, а тільки забезпечувала правопорядок на акції.

"Що стосується політики, я хочу вас запевнити, що міліція там була, щоб розділити групи людей з різними політичними поглядами, щоб не було зіткнень і був забезпечений правопорядок. Чому й кому було вигідно вступати в боротьбу з міліцією - для мене особисто незрозуміло. Навіщо було кидати в міліцію чомусь, навіщо було сльозогінний газ застосовувати відносно співробітників міліції, навіщо було зривати з них шоломи - для мене незрозуміло", - сказав він, запевнивши, що всі учасники акції, причетні до подібних дій, будуть притягнуті до відповідальності . "Ми, до речі, особи всіх цих людей вже встановили", - додав він.

Досьє на Віталія Захарченка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами