RU

МВС витратило 14 мільйонів на апартаменти в Ялті, - Москаль

18.09.2013, 13:45
МВС витратило 14 мільйонів на апартаменти в Ялті, - Москаль - Фото
Геннадій Москаль
Міністерство внутрішніх справ України за бюджетні кошти купило в Ялті розкішні апартаменти за 14 млн.грн. Про це заявив народний депутат Батьківщини Геннадій Москаль.

"У грудні 2012 року за вказівкою керівництва МВС було перераховано велику суму грошей на придбання нерухомості приватному підприємцю з міста Ялта, якомусь Тащілкіну Сергію Олександровичу", - заявив Москаль, повідомляє його прес-служба.

Москаль зазначив, що 6 грудня 2012 року між ПП Тащілкін С.А. і головним управлінням МВС в АР Крим було укладено договір на придбання нерухомого майна . "На підставі договору 28 грудня 2012 року головним управлінням МВС перераховано з бюджету Тащілкіну 14,22 млн.грн. Дванадцятьма платежами в один день", - повідомив депутат.

При цьому політик уточнив, що операція була проведена за схемою, яка виключає необхідність тендеру, а це є "грубим порушенням вимог закону про державні закупівлі" .

Крім того, за словами Москаля, головне управління МВС України в Криму перерахувало з бюджету на придбання нерухомого майна ТОВ КУА Владінвест груп 500 тис.грн. п'ятьма платежами. "Нерухомість (апартаменти) придбані в місті Ялта", - повідомив депутат.

Державне казначейство 28 грудня 2012 року закрило всі операції і залишок коштів на рахунках бюджетних установ був перерахований до Києва, зазначив Москаль. Він повідомив, що направив запити до Державної Фінінспекція і Генпрокуратури для перевірки "завідомо незаконних фінансових операцій".

Досьє на Геннадія Москаля
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини