RU

МВС: ті, хто провалив атестацію, можуть поїхати в Донбас

17.02.2016, 12:49
МВС: ті, хто провалив атестацію, можуть поїхати в Донбас - Фото
b50ec4add61e4a48f56e65710952e611.jpg
У поліції підтвердили інформацію про те, що в управліннях поліції Луганської та Донецької областей запропонують проходити службу поліцейським з інших регіонів, які провалили переатестацію. Про це повідомив начальник прес-служби Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко на своїй сторінці в  Facebook.

За його словами, ініціаторами відповідного рішення глави МВС Арсена Авакова стали керівники ГУНП Луганської та Донецької областей Юрій Покиньборода і В'ячеслав Аброськін.

У числі аргументів, використаних керівниками обласних управлінь поліції в Донбасі, Шевченко вказав на необхідності "свіжої крові" для задоволення кадрового голоду - зараз не вистачає понад 2000 поліцейських в Донецькій і близько 1000 поліцейських в Луганській областях. За його словами, ті, хто погодився, також отримають можливість дослужитися до пенсії.

"Будуть пропонувати службу обов'язково з урахуванням особистих моральних і ділових якостей поліцейського (відверто скомпрометовані особи не потраплять на службу, шанс матимуть ті, хто просто не здав тести або не пройшов співбесіду)", - підкреслив речник поліції.

Шевченко також зазначив, що цей кадровий склад виявиться особливо корисним, якщо в майбутньому потрібно буде брати під контроль тимчасово окуповані населені пункти, тоді як місцеві поліцейські "можуть зірватися на зловживання в результаті мотиву помсти".

В якості ще одного аргументу зазначено "виявлення реального рівня патріотизму" поліцейських, які провалили переатестацію: "Хто реально готовий їхати захищати країну в надважких умовах передової?".

Крім того, в поліції вважають, що поліцейські, які переселилися з інших регіонів, поступово будуть позитивно впливати на зміну світосприйняття і менталітету місцевих жителів, хтось залишиться служити і обзаведеться сім'ями.

"Буде знято напругу в поліцейському середовищі: ті, хто не пройшов переатестацію, не відчуватимуть себе кинутими напризволяще. Для них буде зменшена ймовірність стати на хибний кримінальний шлях подальшого життя", - додав Шевченко.

За його словами, через "рік-два" буде проведена повторна переатестація з остаточними висновками.

Ініціатором рішення міністра А.Авакова пропонувати поліцейським (із урахуванням їхніх особистих моральних і ділових якос...

Опубликовано Артемом Шевченко 17 февраля 2016 г.

Раніше повідомлялося, що згідно з документом, копію якого портал ЛІГА.net отримав від джерела в столичній поліції, голові Національної поліції Хатії Деканоїдзе і керівникам ГУНП на місцях доручено "провести роботу" серед бажаючих продовжити службу в ГУНП Донецької і Луганської областей. Претендентів планується відбирати з працівників поліції, які не пройшли переатестацію.

МВС: ті, хто провалив атестацію, можуть поїхати в Донбас

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини