RU

МВС про "сили примусу" в суді: Депутати самі винні

20.02.2013, 10:51
МВС про
Віталій Захарченко
Після  зіткнень депутатів і співробітників "Грифона" в Апеляційному суді Києва зареєстровано кримінальне провадження за фактом хуліганських дій, повідомив сьогодні Міністр внутрішніх справ України  Віталій Захарченко.

"Що стосується подій в суді. Представники законодавчої гілки влади повинні поважати судову гілку і виконавчу, щоб не було конфліктів і не провокувати виконавчу владу на активні дії", - зазначив Захарченко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Міністр підкреслив, що з подій у залі суду зареєстровано кримінальне провадження за фактом хуліганських дій і зараз ведеться розслідування.

На уточнююче запитання, хто є хуліганом в даній ситуації, Захарченко сказав: "Хулігани ті, хто хуліганив. Міліція хулігани? Дивне запитання. Як міліція може бути хуліганами? Коли ви говорите - відбулася бійка, то міліція ні з ким не б'ється. Це не наша функція - битися. Міліція виконує свої обов'язки, перш за все. Друге питання - коли суддя приймає рішення, ми повинні з повагою ставитися до нього? Безумовно повинні виконувати рішення суду. Коли воно не виконується, застосовуються сили примусу".

Відео зіткнень в суді
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини