RU

МВС Польщі звинувачує за інцидент у Луцьку охорону і міліцію

16.07.2013, 16:30
МВС Польщі звинувачує за інцидент у Луцьку охорону і  міліцію - Фото
Інцидент з президентом Польщі в Луцьку
Міністерство внутрішніх справ Польщі визнало недотримання працівниками охорони польського президента Броніслава Коморовського всіх необхідних процедур під час візиту голови держави до Луцька. При цьому відомство підкреслює, що частина відповідальності за інцидент може лежати і на українських правоохоронців. Про це сказано в заяві польського МВС.

Міністерство зазначає, що вже отримало детальний звіт про події 14 липня в Луцьку. "За попередніми даними, не були повністю виконані всі необхідні процедури під час охорони перших осіб держави", - сказано в документі. "Аналіз інциденту також свідчить про те, що могли не спрацювати профілактичні охоронні дії, за які відповідали українські правоохоронці, які брали візит", - додали у відомстві.

"МВС Польщі не применшує значення цього інциденту і зробить відповідні висновки на майбутнє", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 14 липня в Луцьку після меси в костьолі святих Петра і Павла, 21-річний житель Запоріжжя розчавив яйце об плече польського президента Коморовського. Президент Польщі вийшов з храму поспілкуватися з парафіянами і подякувати їм за участь у спільному вшануванні пам'яті жертв Волинської різанини. Він тиснув руки присутнім, як раптом якийсь молодий чоловік поплескав президента по плечу рукою, в якій було яйце. Юнаку загрожує штраф, арешт на півроку або обмеження волі до 3 років.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини