RU

МВС чекають кадрові чистки після асоціаціїї з ЄС, - Захарченко

18.10.2013, 11:27
МВС чекають кадрові чистки після асоціаціїї з ЄС, - Захарченко - Фото
Віталій Захарченко
Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко прогнозує кадрові оновлення в МВС і підвищення окладів у зв'язку з євроінтеграційними процесами. Про це він заявив, виступаючи на засіданні розширеної колегії МВС.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Захарченко зазначив, що стратегія розвитку поліцейських структур у західних країнах висуває підвищені вимоги до співробітників правоохоронних органів.

"У нас також є потреба у висококваліфікованих фахівцях, яким притаманні патріотизм, чесність, неприйняття корупції в будь-яких проявах, безумовна повага до прав людини. У своїй діяльності ми будемо жорстко дотримуватися лінії позбавлення від осіб, які дискредитують звання правоохоронця", - сказав Захарченко.

За його словами, в 2013 році з органів МВС звільнено майже тисяча людей, 277 колишніх співробітників засуджено, 12 з них займали керівні посади. "Як зазначив голова держави, для зміни ситуації потрібно істотне кадрове оновлення правоохоронних органів", - зазначив він.

Захарченко підкреслив, що йдеться про ефективну систему управління, формування кадрового резерву, ефективне навчання. Характерною особливістю діяльності правоохоронних органів у розвинених країнах він назвав їх високу соціальну і правову захищеність.

"В уряді відпрацьовується питання підвищення в наступному році посадових окладів працівників органів внутрішніх справ. Сподіваюся на позитивне його рішення", - додав голова МВС.

Досьє на Віталія Захарченка

Читайте по темі: З ментів в поліцейські. Що потрібно для реформи МВС
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини