RU

МВС здатно боротися з мирними демонстрантами, але не з бандитами, - Гриценко

11.10.2011, 11:29

Голова парламентського Комітету з питань нацбезпеки і оборони, лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко вважає, що резонансна подія в Одесі як лакмусовий папірець продемонструвала повну безпорадність силового блоку в Україні. Про це політик заявив журналістам в Харкові.

"Міліцію зорієнтували на боротьбу з бабусями, які продають петрушку, на боротьбу з демонстрантами, які виходять на мирні протести. А перед бандитом вони абсолютно безпорадні. Тисяча міліціонерів не могла впоратися з трьома кіллерами", - заявив Гриценко, якого цитує його прес-служба.

На думку Гриценка, одна з причин такої ситуації - кадрова. "Виявляється, керівник обласного управління міліції взагалі до неї відношення не має, був митником. Те ж саме по всій вертикалі", - повідомив депутат.

Крім того, Гриценко порадив міністру внутрішніх справ України Анатолію Могильову перестати скидати все на попередників, які нібито зруйнували міліцію, і нести персональну відповідальність.

Політик вважає, що треба перейти від показухи в бойовій підготовці. "Міліція не повинна захищати владу від свого народу. Міліція повинна захищати народ від бандитів", - додав він.

Нагадаємо, Могильов поклав відповідальність за ситуацію в міліції на екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка.

Сутичка міліції та бандитів в Одесі: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини